Aranżacja sufitu

Co można zmienić w wystroju pokoju, oprócz wymiany mebli czy zmiany koloru ścian? – Sufit. Kiedy mamy ochotę na odmianę możemy na nim ułożyć listwy sufitowe oraz rozety. Firma „Montaż” z Sulechowa oferuje pełną paletę ozdób sufitowych, które stanowią idealny element wykończenia i dekoracji wnętrz. Szeroki wybór profili gipsowych umożliwia zmianę klimatu, charakteru i proporcji wnętrz. Rożne wzory sztukaterii umożliwiają zastosowanie ich jako dodatek do wnętrz stylowych jak i nowoczesnych. Za ich pomocą możemy nadać wnętrzom pożądany styl.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

Rozety to element bogato zdobiony, zastosowany w odpowiednim miejscu upiększy każde pomieszczenie.  Rozeta w połączeniu z listwami dekoracyjnymi tworzy unikalny styl  wnętrza. Rozety łączą w sobie piękno i funkcjonalność.  Najczęściej stosuje się je, by stworzyć ciekawe połączenie żyrandola z sufitem oraz nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Jak widać na zdjęciach aranżacja sufitu z zastosowaniem sztukaterii gipsowej daje nieograniczone możliwości kształtowania wyglądu pomieszczenia.

Wszystkie elementy gipsowe można zagruntować i pomalować na dowolny kolor. Można je malować farbami emulsyjnymi, akrylowymi lub innymi farbami produkowanymi na bazie wody.  Ozdoby sufitowe mają walory użytkowe - doskonale maskują nierówności sufitu.

aranżacje sufitu

aranżacja sufitu

 
Sztukateria Sztukateria budowlana Sztukateria gipsowa Sztukateria elewacyjna